phr.czLapinpolthajat - III

LP (180g)

Více detailů


300Kč incl. tax

PH188LPDržme se u téhle desky označení názvu III., přece jen název Jokainen Isä Toivoo Pojastaan Miestä, Ei Hinttiä - Jokainen Poika Toivoo Isästään Miestä, Ei Natria není pro našince úplně

uchopitelný.

V rodném listě finských Lapinpolthajat najdete města Tampere a Helsinki a v kolonce otec stojí jméno Jukka, mj. v minulosti člen kapel jako Sotatila nebo Riistetyt a provozovatel slavného labelu Kämäset Levyt.

Lapinpolthajat tě možná překvapí, ježto to nehrají na severskou temnotu a tvrdost. Naopak jejich muzika je v rámci možností melodická a pohybuje se ve středním tempu. Tím je ovšem vysoce hitová a neuvěřitelně nakažlivá. Zpěv v rodném jazyce je dokonale srozumitelný a donutí tě za chvíli si pobrukovat s kapelou aniž bys potřeboval rozumět jedinému slovu.

 Lapinpolthajat je v současnosti jednou z nejnakoplejších kapel v zemi tisíců jezer a jejich aktuální deska to naprosto potvrzuje.

Třetí řadová deska Lapinpolthajat vychází právě v těchto dnech v kooperaci několika světových labelů včetně PHR Records.

 

https://www.youtube.com/watch?v=G62CyLSpjy4

 

Tracklist:

01. Intro (Sosdo Massa Komorossa)     
02. Espooseen     
03. VeePee Saunoo     
04. Kunnes Kuolema Erottaa     
05. Peili     
06. Surmanajaja     
07. Raksalla     
08. Diego     
09. Äidin Pikkujoulut     
10. Lapinpolthajat Rakastaa Brasiliaa

 

 

 

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky