phr.czBlitz ‎– New Age


130Kč incl. tax

MBC 05EPJedna z nejvlivnějších punkových kapel všech dob a singl z roku 1983, tedy z jejich pozdního období, jak jinak než na Future records.

Zde ovšem v klasické Mad Butcher reedici:)

Pozdní éra Blitz je kontroverzní téma, spousta punx dělá že neexistuje, dost lidí ji nenávidí a dost lidí prostě nezajímá. Ať už patříš k jakékoliv skupině, jistá věc je, že New age není až tak pozdní singl ve smyslu tvorby kapely. Není až tak Joy divison jako jeho předchůdci ze stejného roku Telecommunication nebo Solar. Vlastně není vůbec Joy division, alternativní, nebo pomalý jak by se skeptik obával. Vzhledem k tomu že kapela po vydání singlu skončila, tak bych tipl že se chtěla rozloučit s fanoušky jakýmsi "návratem ke kořenům.

Což se jim rozhodně podařilo, titulní song New wawe je je nakopnutý punkrock s refrény a melodiemi tak silnými, že můžou lámat skály. B strana jsou "otevřenější" songy, Bleed z debutní desky Voice of a generation v alternativním mixu a Fatigue, který by sice na debutní desce asi nezapadl, ale na pozdějších deskách by se objevit nemohl, je málo alternativní:)

Parádní singl, který bude příjemným překvapením (pokud ho ovšem dávno neznáš zpaměti) pro všechny fanoušky jakéhokilv obdob Blitz. Speciálně Pokud jako já miluješ prvnií desku a první singly!

 

https://www.youtube.com/watch?v=w9yhGWExnYc


tracklist:

01. New Age

02. Fatigue

03. Bleed (Remix)

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)