phr.czsplit Farben Lehre/Analogs - 30/20

LP barevný

Více detailů


300Kč incl. tax

LOU 203LPUnikární split deska, kterou dvě spřátelené kapely oslavily třicetileté - Farben lehre a Analogs - dvacetileté výročí. Obě kapely pravděpovobně patří k nejznámějšším polským partám ve svých punkových subscénách. Pokud začneme od služebně mladších Analogs, tak jejich melodický street punk, s občasnými prvky rocknrollu, střední tempo, texty na stále stejné témata (nic proti:). Nahrávka na splitu je první, na které nezpívá Harcer, který odešel z kapely a zastoupil ho kytarista Kamil. Hlas má samozřejmě trochu jiný, ale funguje to jak má!

Farben lehre jede svůj melodický punkrock, také zpívaný polsky, na rozdíl od Analogs víc punkrocku a žádný streetpunku. Kapela je úspěšná, velká a festivalová a desku uchopila jako poctu svým zahraničním kolegům, od ktech jsou tu dva covery. Dritte wahl z Německa a Iné kafe (!) ze Slovenska. 

Skvělá myšlenka udělat split ke kulatému výročí kapel a pokud jsi fanda jedné nebo druhé, není moc co řešit. Vyšlo v limitovaném nákladu na několika barvách vinylu - u nás k dispocizi červený a žlutý.

 

https://www.youtube.com/watch?v=as8e_4_m6DA

https://www.youtube.com/watch?v=yrnn0lBx5LE

 

tracklist:

 01. Farben Lehre

02. Oto emigranci

03. Pozytywka

04. Magia

05. Mimo wszystko

06. Futbolówka   

07. Co ugasi Twój ból

08. Setki ran i blizn

09. Przemytnik

10. Ambicja

11. Na dno

12. Nie wiem dokąd idę

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky