phr.czTHe Fialky - Je ti to málo


100Kč incl. tax

PH220CDPrávě vychází nová deska pražských punkerů The Fialky. Za bezmála osmnáct let na scéně si The Fialky oprávněně vybudovali pověst jedné z nejlepších českých kapel v rámci žánru a novinkou ji opět potvrzují.  Je ti to málo je jejich už čtvrté album a pokračuje v osvědčené tradici přímočarého punku 77s jasnou inspirací sahající od The Vibrators, přes Cock Sparrer až po Ramones.

 

Album je od začátku do konce doslova nadupané hity a melodiemi, které se Vám dostanou hluboko pod kůži. O zvuk nahrávky se postaral Honza Balcar, Sida a Nancy na obal nakreslili Ondřej Suchochleb z Limen a grafiku doladil pátý člen kapely Robert Harvánek.Ten stojí i za šesti videoklipy, kterými kapela podpořila vydání desky, což je na české poměry opravu úctyhodný výkon!

Limitovaná stokusová verze desky s tričkem a brýlemi se v předprodeji vyprodala za neuvěřitelných 6 hodin a jde tak o nejrychleji prodávaný titul v rámci labelu PHR Records!

 

Deska vychází na klasickém punkovém médiu – vinylové desce, ale  isamostatně na CD. Součástí zeleného vinylu je vložené CD, velký plakát a booklet 61x61cm. K dostání jsou mimo jiné i trička a plátěné tašky s motivem desky. 

 

http://www.thefialky.cz/

https://www.youtube.com/watch?v=6_0WTIvM3cw&list=PLNCaKOqhAWMeVVTniR7B3uQ_YOk1cCJvH

 

Tracklist:

01. Reputace

02. Kreju ti záda

03. Košile

04. Věci co vlastní tebe

05. Žiletka

06. Tatér

07. Poslední gang (Generace 2000 Part 1.)

08. Je ti to málo

09. Kerky od Terky (Generace 2000 Part 2.)

10. Počernice story

11. Feeling

12. Pod tlakem

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)