phr.czCravats, The ‎– Dustbin Of Sound

LP + CD

Více detailů


350Kč incl. tax

OVER 157LPDalší z mnoha kapel let osmdesátých ze staré dobré Anglie, která má za sebou zdařilé zmrtvýchvstání! Měl jsem čest vidět dva koncerty a tipuju, že původní je jen zpěvák, charismatický lídr kapely, postarší (zřejmě) romák Shand. Nové tváře v jeho okolí ale neznamenají žádné změny v hudebním směřování, stále je to nakopnutý, vysoceoktanový rocknroll/punkrock s přesahy zřejmě do jazzu.

To zpřesňování stylu nebo připodobňování je ožehavá věc, protože Cravats jsou trochu jinde. Styly proplouvají jako kajak Dunajem, ale nevytváří nějaké kreténské kakofonní míchanice. Cravats vše podřizují sobě, ohýbají pravidla jako Zeman zvyklosti a vše podřizují funkčnosti svého, tak jistě, atypického punkrocku. Vše je postaveno na nápadité hře kytar, skvělém zpěvákovy, mírně sekaném projevu kapely a sázím kalhoty na nějaké ty zvuky a samply.

Cravats zřejmě není pro každého, ale každopádně tohle je jedna z nejvíc působivých desek roku 2017. Chaotičnost a pochodové rytmy Crass, rytmy Motorhead a jazzové kytary. Každopádně, z desky je cítit velká radost z hraní, nadhled a tak nějak i ty důchodcovské životní zkušenosti:)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=znyl6fJ4b4g

 

tracklist:

01. King Of Walking Away

02. Batterhouse

03. Motorcycle Man

04. 100 Percent

05. Blurred

06. Power Lines

07. Jingo Bells

08. Bury The Wild

09. Bigband

10. Whooping Sirens

11. Hang Them

12. Big Red Car

13. All U Bish Dumpers

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)