phr.czMalignant Tumour - Burninhell

CD digipack

Více detailů


250Kč incl. tax

IS 066CDOn by dneska chtěl hrát kytarovou retro hoblovačku každej, páč tyhle garážový kapely hodně frčej a taky ani nemusíš umět pořadně hrát. Vokopíruješ pár riffů vod starej band a jedeš! Chyba lávky! Tenhle postup dozajista aplikuje spousta kapel hlásících se k tzv. garážové (ať už hovoříme o klasickém rock and rollu anebo metalu) retro vlně a nepochybně se jedná o velice krátkozraký přístup. Takovou archaickou muziku musí mít její aktéři v krvi a musí k ní mít nanejvýš upřímný přístup. Posluchač není blbej, posluchač sám pozná, kdo švindluje a kalkuluje a kdo s ním naopak hraje otevřenou a čistou hru.
Proč se tady tolik vykecávám? No protože se chci pozvolně dostat k myšlence, že tihle ostravští chasníci s námi totiž hrají tu nejotevřenější hru, bez jakýchkoliv postranných úmyslů. Takhle zatraceně upřímný přístup ke své muzice se už jen tak nevidí. Mám-li nějak blíže popsat hudební obsah tohoto kotoučku, tak si vystačím s velice prostým konstatováním, že mám co dělat s METALEM. Skutečně, těch 13 songů je totiž metal jako řemen. Absolutní hoblovačka, ostré thrash metalové riffy, crust/punková tempa a pochopitelně nesmít chybět ani alkoholicky zabarvený chřaplák. Pokud vás napadá výrok „MOTORHEAD revival“, tak nejste vůbec mimo. Jo jo, je to tak. Ale popravdě mi to ani trochu nevadí. Protože cítím-li u kapely upřímný přístup a skvělý cit pro muziku, kterou se rozhodla hrát, nemám důvod ke skepsi. „Burn In Hell“ (opravdu naprosto výstižní klišé) je nefalšovanou adrenalinovou metalovou jízdou plnou energie a čistokrevného rock and rollového fílinku a navíc i velmi slušně zahranou. O tom se koneckonců dá přesvědčit nejen poslechem CD, ale hlavně během živých vystoupení kapely, která jsou velice chutnou energetickou bombou.
Jestliže jsem předchozí tvorbu MALIGNANT TUMOUR vcelku zdárně ignoroval, tak tímhle přístupem si mě kapela získala. Tohle mě absolutně odpoutá od někdy zbytečného a únavného hledání nějakých vyšších hodnotě v muzice, protože tohle je ta nejpřízemnější přízemnost a vůbec mi to nevadí a hlavně - tohle prostě jede! A to teda zatraceně dobře!
(Zdroj: Metalopolis)

http://www.myspace.com/malignanttumour

Tracklist:

01. CLEARANCE OF CENTURY
02. HERE WE ARE!
03. CROSSFIRE
04. BRIGADE OF WHORES
05. INFERNÖR
06. HATE THE STRAIGHT
07. OBSSESSED BY HELL
08. COMMANDS FROM THE OVAL THRONE
09. CRUCIFIXION IN WINE
10. BURNING SENSATION
11. LOW LIFE
12. ICE
13. OSERIÖST SOM FAAN
+ videoclips

Zatím nejsou žádné produkty na podobné téma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

 

(prázdný)